fbpx

  תשאירו את הפרטים  נושא הפניה*

  משכנתאביטוחפיננסים

  כל המומחים במקום אחד

  הצוות המקצועי שלנו כולל מעל 30 מומחים – יועצי משכנתאות, סוכני ביטוח, כלכלנים, אנשי מערך שירותי ונציגי תמיכה, בעלי רקע אקדמי מרשים וניסיון מעשי רב בתחומי הפיננסים, המשכנתאות והביטוח.

  לכל אורך תהליך העבודה המשותפת, המומחים שלנו מחויבים לערכי החברה, ופועלים במקצועיות, שירותיות ואכפתיות.

  הידע והניסיון של המומחים שלנו מגויסים למען מטרה אחת – שמירה על האינטרסים שלכם ומציאת הפתרון המתאים לצרכים שלכם, למצב הנתון שלכם ולתכניות שלכם.

  את תחושת המשפחתיות המאפיינת את BMC אנחנו דואגים להעביר גם ללקוחותינו – המומחים שלנו מעניקים לכל לקוח שירות אישי באווירה משפחתית, וזמינים עבורו לאורך כל הדרך, ותמיד בפנים מחייכות ואדיבות.

  מוזמנים להכיר אותנו ולגלות בעצמכם:

  מנהלים

  אריק שטיינגאוס

  בעלים משותף של BMC ,יזם מצליח ואב מאושר למשפחה עם שלושה ילדים נהדרים.

  אריק עלה לישראל בגיל 9 ,גדל והתחנך בישראל ולפני 11 שנים, בשנת 2009 ,פתח את חברת BMC . אריק, בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול, עוסק בביטוח מיסוי וייעוץ משכנתאות כבר למעלה מעשר שנים, ובעל רישיון פנסיוני וכללי מטעם משרד האוצר, המאפשר לו לעסוק בפעילות בתחום הביטוח הכללי והפנסיוני.

  לאריק ניסיון רב בביטוח, הלוואות משכנתא, כמו גם בתחומי הפיננסים והבנקאות. אך הניסיון החשוב ביותר שלו הוא בעבודה עם לקוחות – הלקוחות של אריק מקבלים את היחס והשירות הטובים ביותר, ועובדי החברה לומדים ממנו כיצד לטפח מערכות יחסים עם לקוחות, שהיא המיומנות החשובה ביותר בתחום זה.

  אריק אוהב את עבודתו ועשרות עובדים ואלפי לקוחות אסירי תודה מרגישים זאת בכל יום.

  אלכס וודובוז

  בעלים משותף בחברת BMC, נשוי ואב ל-3 ילדים. בעל תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

  לאלכס ניסיון מצטבר של מעל 18 שנים בתחום הפיננסים, ניהול סיכוני אשראי, תמחור משכנתאות ועוד. לפני שהצטרף אל BMC ניהל אלכס את מחלקת ניהול סיכוני אשראי בבנק הפועלים ומילא תפקידים נוספים חשובים בבנק.

  אלכס מתמחה בתחומי המשכנתאות והניהול פיננסי, ועובד עם לקוחות ישראליים ולקוחות בינלאומיים. בנוסף, אלכס מנהל את פורום משכנתאות בפייסבוק, ודואג להעביר את הידע והניסיון שלו לטובת כל מי שזקוק לו.

  את הנדיבות של אלכס אפשר לראות ביחס שלו לאנשים שמסביבו – אלכס אוהב לעזור, ותמיד מקשיב לכל לקוח ולקוח ומנסה למצוא פתרונות קריאטיביים כיצד לסייע.

  מריאנה אקשוטה

  מריאנה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מ"המרכז האקדמי רופין" עם התמחות במימון ושוק ההון, ורישיון סוכן ביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר.

  היא עובדת ב-BMC מעל 6 שנים כעוזרת אישית של מנכ"ל החברה. במהלך שנים אלו מריאנה הקימה והכשירה צוות שירות למופת שמתפתח וגדל מידי שנה ועוזר לאלפי לקוחות החברה. "פידבקים טובים מלקוחות תמיד מעלים לי חיוך וגורמים לי להבין שאני בדרך הנכונה" – כך היא מספרת.

  בזמנה הפנוי מריאנה מאזינה למוזיקה. היא אוהבת חיות וטיולים במזרח הרחוק שנותנים לה פרספקטיבה אחרת לחיים ומראים שיש מגוון דרכים מדהימות לחיות .

  מיכאל גורל

  בעלים משותף של חברת BMC.

  בעל תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, בעל רישיון של סוכן פנסיוני וסוכן ביטוח ורישיון דואלי פנסיוני ואלמנטרי מטעם משרד האוצר. מיכאל הוא מומחה בתחומי משכנתא, ביטוח וחיסכון פנסיוני ופיננסי, עם ניסיון מצטבר של מעל 12 שנים בתחום המשכנתאות.

  במשך 12 השנים האחרונות – מאז פתיחתה של חברת BMC, מיכאל מלווה את לקוחות החברה, מספק להם שירותים נחוצים רבים ועושה זאת במומחיות ובאהבה.

  השנים הרבות בהן מיכאל עוסק בתחום לא גרמו לו לאבד את הרגישות לפרטים הקטנים, והוא תמיד מקפיד להתייחס לכל הנקודות והפרטים, גם אם הם נראים לאחרים חסרי משמעות.

  הרגישות שלך מיכאל באה לידי ביטוי גם ביחס שלו ללקוחות, אליהם הוא מתייחס לא כמקרי ביטוח, מס או משכנתא, אלא כחברים הכי טובים.