fbpx

  תשאירו את הפרטים  נושא הפניה*

  משכנתאביטוחפיננסים

  כל המומחים במקום אחד

  הצוות המקצועי שלנו כולל מעל 30 מומחים – יועצי משכנתאות, סוכני ביטוח, כלכלנים, אנשי מערך שירותי ונציגי תמיכה, בעלי רקע אקדמי מרשים וניסיון מעשי רב בתחומי הפיננסים, המשכנתאות והביטוח.

  לכל אורך תהליך העבודה המשותפת, המומחים שלנו מחויבים לערכי החברה, ופועלים במקצועיות, שירותיות ואכפתיות.

  הידע והניסיון של המומחים שלנו מגויסים למען מטרה אחת – שמירה על האינטרסים שלכם ומציאת הפתרון המתאים לצרכים שלכם, למצב הנתון שלכם ולתכניות שלכם.

  את תחושת המשפחתיות המאפיינת את BMC אנחנו דואגים להעביר גם ללקוחותינו – המומחים שלנו מעניקים לכל לקוח שירות אישי באווירה משפחתית, וזמינים עבורו לאורך כל הדרך, ותמיד בפנים מחייכות ואדיבות.

  מוזמנים להכיר אותנו ולגלות בעצמכם:

  מנהלים

  אריק שטיינגאוס

  בעלים משותף של BMC ,יזם מצליח ואב מאושר למשפחה עם שלושה ילדים נהדרים.

  אריק עלה לישראל בגיל 9 ,גדל והתחנך בישראל ולפני 11 שנים, בשנת 2009 ,פתח את חברת BMC . אריק, בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול, עוסק בביטוח מיסוי וייעוץ משכנתאות כבר למעלה מעשר שנים, ובעל רישיון פנסיוני וכללי מטעם משרד האוצר, המאפשר לו לעסוק בפעילות בתחום הביטוח הכללי והפנסיוני.

  לאריק ניסיון רב בביטוח, הלוואות משכנתא, כמו גם בתחומי הפיננסים והבנקאות. אך הניסיון החשוב ביותר שלו הוא בעבודה עם לקוחות – הלקוחות של אריק מקבלים את היחס והשירות הטובים ביותר, ועובדי החברה לומדים ממנו כיצד לטפח מערכות יחסים עם לקוחות, שהיא המיומנות החשובה ביותר בתחום זה.

  אריק אוהב את עבודתו ועשרות עובדים ואלפי לקוחות אסירי תודה מרגישים זאת בכל יום.

  אלכס וודובוז

  בעלים משותף בחברת BMC, נשוי ואב ל-3 ילדים. בעל תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

  לאלכס ניסיון מצטבר של מעל 18 שנים בתחום הפיננסים, ניהול סיכוני אשראי, תמחור משכנתאות ועוד. לפני שהצטרף אל BMC ניהל אלכס את מחלקת ניהול סיכוני אשראי בבנק הפועלים ומילא תפקידים נוספים חשובים בבנק.

  אלכס מתמחה בתחומי המשכנתאות והניהול פיננסי, ועובד עם לקוחות ישראליים ולקוחות בינלאומיים. בנוסף, אלכס מנהל את פורום משכנתאות בפייסבוק, ודואג להעביר את הידע והניסיון שלו לטובת כל מי שזקוק לו.

  את הנדיבות של אלכס אפשר לראות ביחס שלו לאנשים שמסביבו – אלכס אוהב לעזור, ותמיד מקשיב לכל לקוח ולקוח ומנסה למצוא פתרונות קריאטיביים כיצד לסייע.

  מיכאל גורל

  בעלים משותף של חברת BMC.

  בעל תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, בעל רישיון של סוכן פנסיוני וסוכן ביטוח ורישיון דואלי פנסיוני ואלמנטרי מטעם משרד האוצר. מיכאל הוא מומחה בתחומי משכנתא, ביטוח וחיסכון פנסיוני ופיננסי, עם ניסיון מצטבר של מעל 12 שנים בתחום המשכנתאות.

  במשך 12 השנים האחרונות – מאז פתיחתה של חברת BMC, מיכאל מלווה את לקוחות החברה, מספק להם שירותים נחוצים רבים ועושה זאת במומחיות ובאהבה.

  השנים הרבות בהן מיכאל עוסק בתחום לא גרמו לו לאבד את הרגישות לפרטים הקטנים, והוא תמיד מקפיד להתייחס לכל הנקודות והפרטים, גם אם הם נראים לאחרים חסרי משמעות.

  הרגישות שלך מיכאל באה לידי ביטוי גם ביחס שלו ללקוחות, אליהם הוא מתייחס לא כמקרי ביטוח, מס או משכנתא, אלא כחברים הכי טובים.

  אלכס בריצקין

  אלכס היא מנהלת מחלקת מכירות ושירות בחברת BMC, ומקדישה שעות רבות ביום כדי לסייע ולשדרג את תחום השירות של החברה. .

  אלכסנדרה היא בעלת תואר ראשון בביטוח ממכללת נתניה, ועוסקת בתחום ביטוח פרט (ביטוחי בריאות וביטוחי חיים) מעל עשרים שנה. היא מרגישה שההתפתחות האישית והמקצועית שלה בחברת BMC משקפת היטב את ההתפתחות והגדילה של החברה, שצוברת מוניטין ולקוחות בקצב מהיר בכל הארץ.

   

  למרות תפקידה הבכיר, לאלכס יש עוד הרבה חלומות להגשים בתחום הביטוח בחברת BMC – והיא מתכוננת להגשים את כולם, עד האחרון שבהם.

  טטיאנה ליבשיץ

  טטיאנה האנרגטית, בת ה- 34 עלתה לישראל מרוסיה, בשנת 2001 כחלק מתוכנית מצטיינים נעל"ה. בארץ היא למדה בעלת תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, והצטרפה לסוכנות BMC בשנת 2013.

  טטיאנה, נשואה + 3, הגיעה לתחום הביטוח במקרה וללא תכנון מוקדם, אך התאהבה בתחום ואף הצטיינה בו: היא התחילה כרפרנטית ביטוח, התקדמה לתפקיד מנהלת מחלקת שירות, וכעת היא מכהנת בתפקיד העוזרת האישית של מנכ"ל הסוכנות.

  טטיאנה מומחית ומתמצאת בכל פרט של נהלי העבודה, החל מהפקות פוליסות ועד פתיחת קופות פנסיוניות מסובכות. בשנתיים האחרונות טטיאנה עובדת הרבה עם הקהל הרוסי, ומסייעת להם עם פוליסות בריאות שונות, תוך מציאת פתרונות יצירתיים לבעיות רבות.

  טטיאנה על סף סיום לימודי הרישיון שלה, ושואפת לעבוד קשה והרבה – בעיקר עם קהל רוסי שמוצא את עצמו לעיתים תלוש, ואולי גם מנוצל. טטיאנה, שמתמחה בתחום הפנסיוני, מאחלת לעצמה להמשיך ולעבוד בהרמוניה וסיפוק עם מנהלי הסוכנות, איתם היא צועדת יד ביד כבר שנים ארוכות.

  מאיה גואטה

  מאיה בת העשרים ושבע היא מטאור עולה בשמי סוכנות BMC, ועובדת בה כבר שש שנים, במהלכן היא השלימה תואר ראשון במנהל עסקים ומשאבי אנוש. במהלך עבודתה הפגינה מאיה מקצועיות ויכולת למידה עצמאית ברמה כה גבוהה, שמתפקיד התחלתי של נציגת מכירות מאיה קודמה לתפקיד של רפרנטית ביטוח, ולאחרונה קודמה לתפקיד של מנהלת כל תחום השירות בסוכנות.

  בתפקידה החדש מאיה מתבלטת בזכות יכולת השירות הגבוהה שהיא מעניקה ללקוחות החברה ולסוכנים, הסבלנות, האדיבות הרבה, והעובדה שהיא אף פעם לא מתייאשת – מאיה לא מוכנה לשמוע לא ותהפוך עולמות למען הלקוחות שלה.

  השאיפות של מאיה הן להמשיך ולהתקדם בסולם המקצועי, ללמוד כמה שיותר ולהישאר בחממה המשפחתית והמקצועית של סוכנות BMC, שמאיה מגדירה כמשפחה שמחה ומשגשגת.

  יוסי שוקרון

  יוסי הוא סוכן ביטוח מזה כמעט עשור, מתמחה בתחום הרכוש והחבויות ומעביר סדנאות בתחום.

  יוסי, בעל תואר b.a בביטוח ממכללת נתניה, החליט להתמחות דווקא בניהול סיכונים וצמצום נזקים עבור לקוחותיו, לאחר שהבין איך חוסר ידע וניסיון של מבוטחים עלול להוביל אותם להוצאות מיותרות, לחוסר כיסוי ביטוחי והחלטות שגויות שמובילות, בסופו של דבר, לנזקים כלכליים.

  יוסי, בעל רישיון מטעם משרד האוצר "סוכן ביטוח כללי", אוהב את הפן העסקי במקצוע, לעבור בין סוגי עסקים שונים ולהתאים להם את הפוליסה הנכונה עבורם. ההתמחות שלו בתחום ביטוחי הרכב משקפת את אהבתו למכוניות מגיל צעיר מאוד.

  אחד הכשרונות הבולטים של יוסי הוא הפיכת החלטות של חברות ביטוח שלא לפצות מבוטח שפנה אליהם באופן ישיר ותביעתו סורבה. בעבודתו הוא נתקל לא מעט פעמים במקרים בהם מבוטחים פעלו ישירות מול חברת הביטוח, קיבלו דחייה מחברת הביטוח, צלצלו ליוסי, ואחרי הכוונה והדרכה שלו קיבלו את הפיצוי המגיע להם במלואו.
  יוסי זוכר מקרה בו זמן קצר לאחר שמבוטח איבד את פוליסת ביטוח הרכב המקיף שלו עקב חוב, רכבו נגנב וחברת הביטוח שללה את זכאותו לפיצוי. רק לאחר התערבותו של יוסי, חברת הביטוח הבינה שנפלה טעות בביטול הפוליסה והפיצוי בגין הגניבה התקבל.

  יוסי הוא סוכן ביטוח מיומן ומקצועי מאוד, מומחה בהתאמת פוליסה ורכישתה בתנאים אטרקטיביים, ניהול סיכונים פרטני וטיפול מול חברות הביטוח לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

  מריאנה אקשוטה

  מריאנה בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מ"המרכז האקדמי רופין" עם התמחות במימון ושוק ההון, ורישיון סוכן ביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר.

  היא עובדת ב-BMC מעל 6 שנים כעוזרת אישית של מנכ"ל החברה. במהלך שנים אלו מריאנה הקימה והכשירה צוות שירות למופת שמתפתח וגדל מידי שנה ועוזר לאלפי לקוחות החברה. "פידבקים טובים מלקוחות תמיד מעלים לי חיוך וגורמים לי להבין שאני בדרך הנכונה" – כך היא מספרת.

  בזמנה הפנוי מריאנה מאזינה למוזיקה. היא אוהבת חיות וטיולים במזרח הרחוק שנותנים לה פרספקטיבה אחרת לחיים ומראים שיש מגוון דרכים מדהימות לחיות .