[:he]

  תשאירו את הפרטים  נושא הפניה*

  משכנתאביטוחפיננסים

  [:ru]

  Оставьте ваши данные


  Тема обращения*

  ИпотекаСтрахованиеФинансы

  [:]

  הסיפור שלנו

  לחברת BMC ניסיון עשיר בתחומי הביטוח והמשכנתאות וכן בתחומי הפיננסים, הבנקאות ושוק ההון.

  הסיפור של BMC מתחיל בכל אחד ואחת מכם – הזוג הצעיר שרוצה לרכוש דירה ראשונה, המשפחה שלא יודעת כיצד לצאת מהמינוס, ההורים שרוצים לחסוך כדי שלילדיהם יהיה עתיד טוב יותר.

  להחלטות הפיננסיות שאנו מקבלים במהלך החיים יש השפעה עצומה על חיינו, וכל אחד ואחת מאיתנו רוצים לדעת שהם קיבלו את ההחלטה הנכונה ושהם מבצעים אותה על הצד הטוב ביותר.

  זאת הסיבה שהובילה את המייסדים להקים את חברת BMC בשנת 2009 – על מנת לאפשר סיוע מקצועי, מקיף ובלתי תלוי בתחומי המשכנתאות ולגבש עבור כל לקוח כיסוי ביטוחי אופטימלי, תוך השגת כדאיות וחסכון מרביים עבורו.

  החזון שלנו

  להעניק מעטפת פיננסית מקיפה, תחת קורת גג אחת, בליווי נבחרת מומחים מנצחת וטכנולוגיה חדשנית, להשגת הפתרון המתאים עבור לקוחותינו,  מתוך מחוייבות לשירות אמין, מקצועי ומקיף על-מנת להפוך לבחירה הטבעית עבורכם לעתיד כלכלי בטוח.

  הניסיון שלנו

  אנו פועלים מתוך היכרות רבת שנים עם המערכות הבנקאיות והגופים הפיננסיים השונים. הודות לעבודתנו המקצועית, האינטנסיבית ורבת השנים אל מול הבנקים, חברות הביטוח והגופים הפיננסיים השונים, גיבשנו קשרי עבודה טובים ויום יומיים, עם מבטחים מובילים ומקבלי ההחלטות בתחום המשכנתאות וכן תהליכי עבודה סדורים מול המערכת הבנקאית.

  הידע שלנו

  חברת BMC פועלת כגוף המבוסס על מומחיות וידע במטרה לסייע ללקוחותיה לנהל את כלל התחומים הפיננסיים של חייהם תחת קורת גג מקצועית אחת, לרבות בתחומי יעוץ כלכלי למשפחה ויעוץ החזרי
  מס. כל לקוח מקבל מאיתנו בדיקה מלאה של הביטוחים, קופות הגמל והחזרי מס ופתרון פיננסי מלא.

  המומחים שלנו

  לצד המייסדים עומד צוות מלוכד ואיכותי של מעל 30 מומחים, יועצי משכנתאות, סוכני ביטוח, כלכלנים, אנשי מערך שירותי ונציגי תמיכה, בעלי רקע אקדמי מרשים וניסיון מעשי רב בתחומי פיננסים,
  המשכנתאות והביטוח.

  הגישה שלנו

  אנחנו מאמינים שהלקוח הוא המרכז, והאינטרסים שלכם הם המטרה שלנו. אנחנו מגייסים את הניסיון, המקצועיות והידע שלנו על מנת למצוא את הפתרון שמתאים עבורם – לצרכים שלכם, למצב הנתון
  שלכם ולתכניות שלכם. אנחנו גם ממשיכים ללוות אתכם הלאה – נמצאים תמיד עם היד על הדופק ודואגים כל הזמן לעדכן ולחדש את הפתרונות שלכם, כדי שתמיד תהיה לכם את המעטפת הפיננסית הטובה ביותר.

  הערכים שלנו

  שירותיות ואכפתיות

  אנו מבינים את המורכבות והחשיבות של ההחלטות הפיננסיות של הלקוח ומעניקים זמינות ומחויבות מקסימלית למציאת פתרונות עבורו, הכל בחיוך, אדיבות והקשבה.

  מקצועיות

  אנחנו לא מפסיקים ללמוד ולהתמקצע, ודואגים להתעדכן במתרחש במשק, על מנת שנוכל להתאים את הפתרונות שלנו לצרכי הלקוח ולהציע לו מעגל שירות מלא, תוך הקפדה על בקרה ודיווח בכל התהליכים.

  יוזמה והתחדשות

  מדיניות “הדלת הפתוחה” שלנו מאפשרת לכלל עובדי החברה להעלות רעיונות ויזמות בתחומים המקצועיים והחברתיים, ואף לקבל עליהן תגמול, וכן להשתתף בפורום יוזמה והתחדשות המשותף לנציגי ההנהלה והעובדים יחד.

  שייכות ומעורבות

  האקלים המעודד פרודוקטיביות והצלחה מחזק את תחושת הנאמנות, השייכות וההזדהות של עובדינו. גאוות היחידה שהם חווים הופכת אותם לשגרירים הכי טובים בתוך הבית ומחוצה לו ומשפיעה באופן ישיר על הצלחת החברה.