[:he]

  תשאירו את הפרטים  נושא הפניה*

  משכנתאביטוחפיננסים

  [:ru]

  Оставьте ваши данные


  Тема обращения*

  ИпотекаСтрахованиеФинансы

  [:]

  רכישת ביטוח היא צעד שנועד להגן עלינו ועל רכושנו ובריאותנו, ולהבטיח כיסוי ופיצוי פיננסי במקרה של אירוע בלתי צפוי.

  כיצד ניתן לדעת אילו ביטוחים צריך ועל איזה אפשר לוותר? כיצד נוודא שהביטוחים שרכשנו מספקים כיסוי מלא?

  תחום הביטוח הוא תחום מורכב הכולל מאות מוצרים שונים, שנועדו לצרכים שונים ומציעים כיסויים שונים למגוון מקרים.

  ישנם ביטוחי חובה אותם אנו מחויבים לרכוש, וישנן פוליסות שנועדו להרחיב את הכיסוי הביטוחי שלנו ולהעניק לנו כיסוי ביטוחי מקיף וראש שקט.

  מומחי הביטוח של BMC הם בעלי הסמכה וניסיון עשיר בענף הביטוח ומציעים מגוון רחב של סוגי הביטוח.

  ביטוח משכנתא

  כל בעל משכנתא מחויב על ידי בנק ישראל ברכישת ביטוח למשכנתא, שנועד להגן על הבנק ולהבטיח את כיסוי הלוואת המשכנתא שלכם.

  ביטוח המשכנתא כולל שני מרכיבים עיקריים – ביטוח חיים למשכנתא המבטח את נוטלי המשכנתא ובכך מגן על הבנק מפני מצב בו לא יתאפשר להחזיר את המשכנתא עקב פטירה של אחד הלווים, וביטוח דירה למשכנתא המבטח את הנכס שרכשתם מפני סכנות כמו שריפה, רעידת אדמה, נזקי מזג אוויר ועוד.

  ביטוח חיים

  הדאגה לבני משפחתנו נמצאת תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו, רכישת פוליסת ביטוח חיים מבטיחה כי בני משפחתך יוכלו לשמור על רמת החיים שלהם גם במקרה שהמפרנס העיקרי נפטר או מאבד את יכולת העבודה וההשתכרות.

  באמצעות רכישת ביטוח חיים מבעוד מועד, המוטבים שהגדרת יקבלו סכום כסף חד פעמי או קצבה חודשית, בהתאם לפוליסה, שתאפשר להם להמשיך ולחיות בכבוד.

  ביטוח פנסיה ומנהלים

  המאמצים היומיומיים שאנחנו משקיעים בעבודה נועדו לספק לנו פרנסה שתעזור לנו לגמור את החודש, אך חשוב שהסתכל קדימה ולדאוג גם לעתיד. ביטוחי פנסיה ומנהלים מאפשרים לך לחסוך חלק מהמשכורת שלך לעתיד, ולהבטיח לך הכנסה קבועה לאחר היציאה לגמלאות.

  ביטוח בריאות, סיעוד ותאונות אישיות

  הבריאות שלנו היא הדבר החשוב ביותר – בלעדיה לא נוכל לעבוד ולדאוג למחיתנו. ביטוחי הבריאות השונים מבטיחים לנו כיסוי במקרים של מחלה, תאונות או מצב סיעודי, ודואגים שתמיד תהיה לנו את היכולת לדאוג לבריאותנו מבלי לדאוג לעלויות.

  ביטוח רכב

  עולם ביטוחי הרכב הוא רחב במיוחד – ביטוחי החובה מעניקים הגנה מפני נזקי גוף שעלולים להיגרם לנהג, לנוסעים שאתו ולהולכי רגל בדרך, ביטוחי צד שלישי מעניקים כיסוי במקרה של פגיעה ברכוש של צד ג’, והביטוחים המקיפים מציעים אינספור הרחבות המכסות נזק שנגרם לרכוש במקרים של תאונה או גניבה.

  ביטוח דירה ותכולה

  הבית שאנו גרים בו הוא המקום הבטוח שלנו, והדברים שנמצאים בתוכו הם חלק ממי שאנחנו. ביטוחי הדירה והתכולה מכסים את המבנה בו אנו גרים ואת תכולתו ומבטיחים לנו שלא נשאר ללא קורת גג.

  ביטוח אחריות מקצועית

  עובדים עצמאיים רבים חשופים לתביעות במסגרת עבודתם הנובעות מהפרת חובה מקצועית, רשלנות או מחדל שנגרמו בתום לב. ביטוח אחריות מקצועית מגן מפני תביעות המוגשות נגדכם ומעניק כיסוי במקרה של נזק שנגרם לצד שלישי כתוצאה מרשלנות מקצועית שלכם או של עובד מטעמכם.

  ביטוח עסק

  לנהל עסק זה לא דבר פשוט – הדאגה לעסק, לציוד ולעובדים הם חלק מהניהול השוטף איתן מתמודד כל בעל עסק. ביטוח עסק מאפשר ביטוח של מבנה ותכולת העסק, ומבטיח כי במקרה של נזק יוענק לכם פיצוי שיאפשר לכם להשיב את המצב לקדמותו באופן המיטבי.

  אנו נשאר לצדכם גם אחרי שרכשתם את פוליסות הביטוח, ונמשיך לעקוב עבורכם אחרי השינויים בשוק הביטוח ולהתעדכן בשינויים האישיים בחייכם, ונדאג לשנות ולהתאים את תיק הביטוח שלכם על מנת שתמיד תהיו כמה שיותר מכוסים.

  מומחי הביטוח של BMC עומדים לשירותכם וישמחו להעניק לכם תכנון מקצועי
  מקיף לגבי כלל שירותי הביטוח ולסייע לכם בניהול תיק ביטוחי אישי המותאם
  לכם, לבני משפחתכם ולרכוש שלכם.

  הערכים שלנו

  הערכים שלנו