[:he]

  תשאירו את הפרטים  נושא הפניה*

  משכנתאביטוחפיננסים

  [:ru]

  Оставьте ваши данные


  Тема обращения*

  ИпотекаСтрахованиеФинансы

  [:]

  אנחנו מבינים שאתם מחפשים בית, לא משכנתא, ולכן פועלים להתאים לכם את סוג המשכנתא המתאימה ליעד שלכם

  המשכנתא שתיקחו היא הכלי הייעודי למימוש המטרה ולכן יש צורך לוודא תמהיל המשכנתא שתיקחו אמור להתאים לכם וליכולת ההחזר החודשי שלכם.

  כאשר מומחי המשכנתאות והכלכלנים של BMC מרכיבים עבורכם את תמהיל המותאם לצרכים שלכם הם לוקחים בחשבון את כלל הפרמטרים הנוגעים לחייכם כמשפחה כיום ובעתיד, בהם גילכם וגיל ילדכם, שכר ובטחון תעסוקתי, חסכונות קיימים ועתידיים, הון עצמי, מטרת הרכישה (מגורים או השקעה) ועוד פרטים רבים שחשובים בקביעת יכולת ההחזר בה תוכלו לעמוד לאורך התקופה.

  רכישת דירה למגורים

  החלטתם לקנות דירה חדשה, למגורים או להשקעה, ואתם עומדים בפני השלב מולו נאלץ לעמוד כמעט כל רוכש דירה בישראל – שלב לקיחת המשכנתא.

  במציאות בה מחירי הנדל”ן עולים  משנה לשנה, קניית דירה במחיר בו תוכלו לעמוד הוא תהליך ממושך המצריך שיקולים ותכנונים כלכליים רבים.

  בין אם אתם נמצאים בראשיתו של התהליך ונמצאים בשלבי בירור ראשוניים ובין אם כבר ביצעתם פנייה לבנקים, פנו אלינו לשירות מנהל משכנתאות אישי, אשר יסייע לכם לזהות ההזדמנויות, להימנע מסיכונים וליצור תמהיל אופטימלי המותאם לכם.

  שיפור תנאי משכנתא קיימת

  אם בידיכם משכנתא שנלקחה לפני מספר שנים ואתם מעוניינים לשפר את תנאי ההחזר החודשי, תוכלו למחזר את המשכנתא הקיימת ולקבל הזדמנות נוספת לשפר את תנאי המשכנתא ולהקל על העומס הכלכלי.

  מחזור של משכנתא קיימת הוא שילוב של שני מהלכים פיננסיים המתבצעים במקביל – האחד הוא סילוק המשכנתא הישנה בטרם סיום פרעונה, והשני הוא לקיחת משכנתא חדשה על פי תמהיל חדש, חכם ומותאם אישית.

  מנהלי המשכנתאות של BMC יבנו עבורכם תמהיל משכנתא חדש, המשפר את תנאי ההחזר החודשי ומותאם ליכולתכם הכלכלית הנוכחית וזאת תוך שינוי תקופת ההתחייבות לבנק והקטנת עלויות הריביות.

  רכישת נדל"ן מסחרי

  הלוואות לצרכי רכישת נכסים מסחריים הינן גדולות במיוחד ולכן חשוב להשיג הלוואה משתלמת, גמישה המותאמת היטב לצרכים העסקיים שלכם. הודות לניסיוננו הרב וקשרינו הענפים עם בנקים וגופים חוץ בנקאיים, אנו נוכל להשיג עבורכם הלוואה בתנאים נוחים החיוניים לכדאיות הפרוייקט, תוך בקרה על הוצאות המימון הנגזרות מן ההלוואה.

  המומחים של BMC יבנו עבורכם הלוואה מותאמת אישית, תוך שקלול היחס הרצוי בין ההכנסות הצפויות מן הנכס לבין ההוצאות עבור ההחזר על ידי מיצוי אופטימלי של קשרינו הענפים ופוטנציאל השוק להשגת ריבית אטרקטיבית.

  הלוואת משכנתא לכל מטרה

  ייתכן והגעתם לרגע בחיים שבו עולה צורך בגיוס סכום כסף לטובת קניית רכב חדש, שיפוץ הדירה או העסק, מימון אירוע משפחתי משמח, כיסוי שכר לימוד, סיוע לבן משפחה ועוד מגוון סיטואציות.

  גם אם ברצונכם לקבל הלוואה לכל מטרה אחרת שאינה נדל”נית, תוכלו למנף את הנכס שלכם לטובת השגת מימון אטרקטיבי לכל צורך ומטרה. בניגוד להלוואה רגילה, משכנתא לכל מטרה נשענת על שעבוד הנכס הקיים, ולכן על פי רוב אינה דורשת הצגת ערבויות ובטחונות נוספים, והיא ניתנת לטווח ארוך ובריביות נמוכות יותר מאלו של הלוואות בנקאיות.

  לקיחת משכנתא מכל סוג היא תהליך ארוך ועמוס בירוקרטיה, הגוזל לא מעט זמן וכמובן הרבה כסף, לכן חשוב לבצע אותו בליווי מומחה משכנתאות שמלווה אתכם לאורך כל התהליך תוך כדי הבנת הצרכים האישיים שלכם והתאמת הפתרונות האופטימליים עבורכם.

  מדוע יש צורך ביעוץ משכנתא?

  המשכנתא היא אחת ההשקעות הגדולות בחיים של רבים מאיתנו. כמו בכל השקעה, במשכנתא טמונים סיכונים רבים וגם הזדמנויות. הריבית המשתנה תדיר, התנודות במשק, הזדמנויות המחזור ועוד גורמים רבים העשויים להשפיע הן על גובה ההחזר החודשי והן על הסכום המצטבר של ההחזרים לבנק. יעוץ מקצועי בנושא המשכנתא יסיע לכם בזיהוי ההזדמנויות וצמצום הסיכונים כך שהמשכנתא תשרת את צרכיכם המידיים אך גם תתאים למצבכם הפיננסי בעתיד.


  מדוע לא להסתפק ביועץ המשכנתאות של הבנק?

  יועץ המשכנתאות בבנק לא יתאים עבורכם משכנתא אלא יציג בפניכם אפשרויות המתאימות לבנק על פי תמהיל מוכן מראש. אך תמהיל משכנתא הנבנה עבור משפחה מסוימת, אינו בהכרח מתאים למשפחה אחרת ולכן אתם זקוקים ליועץ אישי של BMC שיבנה עבורכם תמהיל העונה על הצרכים והיכולות שלכם.


  כבר התחלתי בתהליך של לקיחת משכנתא. האם מאוחר מדי ליעוץ?

  בין אם אתם נמצאים בראשיתו של התהליך ונמצאים בשלבי בירור ראשוניים ובין אם כבר ביצעתם פנייה לבנקים, פנו אלינו לשירות מנהל משכנתאות אישי, אשר יסייע לכם לזהות ההזדמנויות, להימנע מסיכונים וליצור תמהיל אופטימלי המותאם לכם.

  מנהלי המשכנתאות של BMC עומדים לשירותכם במגוון חבילות שירות גמישות לפי מידת המעורבות הנדרשת לכם, משלב בניית תמהיל המשכנתא ועד ליווי צמוד לאורך כל התהליך כולל שלב החתימות הסופיות בבנק וקבלת המשכנתא.

  הערכים שלנו

  הערכים שלנו