fbpx

  תשאירו את הפרטים  נושא הפניה*

  משכנתאביטוחפיננסים

  כל המומחים במקום אחד

  הצוות המקצועי שלנו כולל מעל 60 מומחים – יועצי משכנתאות, סוכני ביטוח, כלכלנים, אנשי מערך שירותי ונציגי תמיכה, בעלי רקע אקדמי מרשים וניסיון מעשי רב בתחומי הפיננסים, המשכנתאות והביטוח.

  לכל אורך תהליך העבודה המשותפת, המומחים שלנו מחויבים לערכי החברה, ופועלים במקצועיות, שירותיות ואכפתיות.

  הידע והניסיון של המומחים שלנו מגויסים למען מטרה אחת – שמירה על האינטרסים שלכם ומציאת הפתרון המתאים לצרכים שלכם, למצב הנתון שלכם ולתכניות שלכם.

  את תחושת המשפחתיות המאפיינת את BMC אנחנו דואגים להעביר גם ללקוחותינו – המומחים שלנו מעניקים לכל לקוח שירות אישי באווירה משפחתית, וזמינים עבורו לאורך כל הדרך, ותמיד בפנים מחייכות ואדיבות.

  מוזמנים להכיר אותנו ולגלות בעצמכם:

  מנהלים

  אריק שטיינגאוס

  בעלים משותף של BMC ,יזם מצליח ואב מאושר למשפחה עם שלושה ילדים נהדרים.

  אריק עלה לישראל בגיל 9 ,גדל והתחנך בישראל ולפני 11 שנים, בשנת 2009 ,פתח את חברת BMC . אריק, בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול, עוסק בביטוח מיסוי וייעוץ משכנתאות כבר למעלה מעשר שנים, ובעל רישיון פנסיוני וכללי מטעם משרד האוצר, המאפשר לו לעסוק בפעילות בתחום הביטוח הכללי והפנסיוני.

  לאריק ניסיון רב בביטוח, הלוואות משכנתא, כמו גם בתחומי הפיננסים והבנקאות. אך הניסיון החשוב ביותר שלו הוא בעבודה עם לקוחות – הלקוחות של אריק מקבלים את היחס והשירות הטובים ביותר, ועובדי החברה לומדים ממנו כיצד לטפח מערכות יחסים עם לקוחות, שהיא המיומנות החשובה ביותר בתחום זה.

  אריק אוהב את עבודתו ועשרות עובדים ואלפי לקוחות אסירי תודה מרגישים זאת בכל יום.

  אלכס וודובוז

  בעלים משותף בחברת BMC, נשוי ואב ל-3 ילדים. בעל תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

  לאלכס ניסיון מצטבר של מעל 18 שנים בתחום הפיננסים, ניהול סיכוני אשראי, תמחור משכנתאות ועוד. לפני שהצטרף אל BMC ניהל אלכס את מחלקת ניהול סיכוני אשראי בבנק הפועלים ומילא תפקידים נוספים חשובים בבנק.

  אלכס מתמחה בתחומי המשכנתאות והניהול פיננסי, ועובד עם לקוחות ישראליים ולקוחות בינלאומיים. בנוסף, אלכס מנהל את פורום משכנתאות בפייסבוק, ודואג להעביר את הידע והניסיון שלו לטובת כל מי שזקוק לו.

  את הנדיבות של אלכס אפשר לראות ביחס שלו לאנשים שמסביבו – אלכס אוהב לעזור, ותמיד מקשיב לכל לקוח ולקוח ומנסה למצוא פתרונות קריאטיביים כיצד לסייע.

  מיכאל גורל

  בעלים משותף של חברת BMC.

  בעל תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, בעל רישיון של סוכן פנסיוני וסוכן ביטוח ורישיון דואלי פנסיוני ואלמנטרי מטעם משרד האוצר. מיכאל הוא מומחה בתחומי משכנתא, ביטוח וחיסכון פנסיוני ופיננסי, עם ניסיון מצטבר של מעל 12 שנים בתחום המשכנתאות.

  מאז פתיחתה של חברת BMC – מאז פתיחתה של חברת BMC, מיכאל מלווה את לקוחות החברה, מספק להם שירותים נחוצים רבים ועושה זאת במומחיות ובאהבה.

  השנים הרבות בהן מיכאל עוסק בתחום לא גרמו לו לאבד את הרגישות לפרטים הקטנים, והוא תמיד מקפיד להתייחס לכל הנקודות והפרטים, גם אם הם נראים לאחרים חסרי משמעות.

  הרגישות שלך מיכאל באה לידי ביטוי גם ביחס שלו ללקוחות, אליהם הוא מתייחס לא כמקרי ביטוח, מס או משכנתא, אלא כחברים הכי טובים.

  אלכס בריצקין

  אלכס היא מנהלת מחלקת מכירות ושירות בחברת BMC, ומקדישה שעות רבות ביום כדי לסייע ולשדרג את תחום השירות של החברה. .

  אלכסנדרה היא בעלת תואר ראשון בביטוח ממכללת נתניה, ועוסקת בתחום ביטוח פרט (ביטוחי בריאות וביטוחי חיים) מעל עשרים שנה. היא מרגישה שההתפתחות האישית והמקצועית שלה בחברת BMC משקפת היטב את ההתפתחות והגדילה של החברה, שצוברת מוניטין ולקוחות בקצב מהיר בכל הארץ.

   

  למרות תפקידה הבכיר, לאלכס יש עוד הרבה חלומות להגשים בתחום הביטוח בחברת BMC – והיא מתכוננת להגשים את כולם, עד האחרון שבהם.

  טטיאנה ליבשיץ

  טטיאנה האנרגטית, עלתה לישראל מרוסיה, בשנת 2001 כחלק מתוכנית מצטיינים נעל"ה. בארץ היא למדה בעלת תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, והצטרפה לסוכנות BMC בשנת 2013.

  טטיאנה, נשואה + 3, הגיעה לתחום הביטוח במקרה וללא תכנון מוקדם, אך התאהבה בתחום ואף הצטיינה בו: היא התחילה כרפרנטית ביטוח, התקדמה לתפקיד מנהלת מחלקת שירות, וכעת היא מכהנת בתפקיד העוזרת האישית של מנכ"ל הסוכנות.

  טטיאנה מומחית ומתמצאת בכל פרט של נהלי העבודה, החל מהפקות פוליסות ועד פתיחת קופות פנסיוניות מסובכות. בשנתיים האחרונות טטיאנה עובדת הרבה עם הקהל הרוסי, ומסייעת להם עם פוליסות בריאות שונות, תוך מציאת פתרונות יצירתיים לבעיות רבות.

  טטיאנה על סף סיום לימודי הרישיון שלה, ושואפת לעבוד קשה והרבה – בעיקר עם קהל רוסי שמוצא את עצמו לעיתים תלוש, ואולי גם מנוצל. טטיאנה, שמתמחה בתחום הפנסיוני, מאחלת לעצמה להמשיך ולעבוד בהרמוניה וסיפוק עם מנהלי הסוכנות, איתם היא צועדת יד ביד כבר שנים ארוכות.

  מאיה גואטה

  מאיה היא מטאור עולה בשמי סוכנות BMC, ועובדת בה כבר שש שנים, במהלכן היא השלימה תואר ראשון במנהל עסקים ומשאבי אנוש. במהלך עבודתה הפגינה מאיה מקצועיות ויכולת למידה עצמאית ברמה כה גבוהה, שמתפקיד התחלתי של נציגת מכירות מאיה קודמה לתפקיד של רפרנטית ביטוח, ולאחרונה קודמה לתפקיד של מנהלת כל תחום השירות בסוכנות.

  בתפקידה החדש מאיה מתבלטת בזכות יכולת השירות הגבוהה שהיא מעניקה ללקוחות החברה ולסוכנים, הסבלנות, האדיבות הרבה, והעובדה שהיא אף פעם לא מתייאשת – מאיה לא מוכנה לשמוע לא ותהפוך עולמות למען הלקוחות שלה.

  השאיפות של מאיה הן להמשיך ולהתקדם בסולם המקצועי, ללמוד כמה שיותר ולהישאר בחממה המשפחתית והמקצועית של סוכנות BMC, שמאיה מגדירה כמשפחה שמחה ומשגשגת.

  יוסי שוקרון

  יוסי הוא סוכן ביטוח מזה כמעט עשור, מתמחה בתחום הרכוש והחבויות ומעביר סדנאות בתחום.

  יוסי, בעל תואר b.a בביטוח ממכללת נתניה, החליט להתמחות דווקא בניהול סיכונים וצמצום נזקים עבור לקוחותיו, לאחר שהבין איך חוסר ידע וניסיון של מבוטחים עלול להוביל אותם להוצאות מיותרות, לחוסר כיסוי ביטוחי והחלטות שגויות שמובילות, בסופו של דבר, לנזקים כלכליים.

  יוסי, בעל רישיון מטעם משרד האוצר "סוכן ביטוח כללי", אוהב את הפן העסקי במקצוע, לעבור בין סוגי עסקים שונים ולהתאים להם את הפוליסה הנכונה עבורם. ההתמחות שלו בתחום ביטוחי הרכב משקפת את אהבתו למכוניות מגיל צעיר מאוד.

  אחד הכשרונות הבולטים של יוסי הוא הפיכת החלטות של חברות ביטוח שלא לפצות מבוטח שפנה אליהם באופן ישיר ותביעתו סורבה. בעבודתו הוא נתקל לא מעט פעמים במקרים בהם מבוטחים פעלו ישירות מול חברת הביטוח, קיבלו דחייה מחברת הביטוח, צלצלו ליוסי, ואחרי הכוונה והדרכה שלו קיבלו את הפיצוי המגיע להם במלואו.
  יוסי זוכר מקרה בו זמן קצר לאחר שמבוטח איבד את פוליסת ביטוח הרכב המקיף שלו עקב חוב, רכבו נגנב וחברת הביטוח שללה את זכאותו לפיצוי. רק לאחר התערבותו של יוסי, חברת הביטוח הבינה שנפלה טעות בביטול הפוליסה והפיצוי בגין הגניבה התקבל.

  יוסי הוא סוכן ביטוח מיומן ומקצועי מאוד, מומחה בהתאמת פוליסה ורכישתה בתנאים אטרקטיביים, ניהול סיכונים פרטני וטיפול מול חברות הביטוח לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

  אירינה וייסבין
  מנהלת מחלקת תפעול משכנתאות

  אירינה וייסבין התחילה את תפקידה באוגוסט 2019 , כיועצת משכנתאות בחברה. מתגוררת בנתניה. מבצעת את תפקידה במקצועיות רבה וצברה המון ידע עבור חברי הצוות והלקוחות . אירינה מעניקה שירות ברמה גבוה מאוד. וכיום אירינה מנהלת את צוות השירות והתפעול במחלקה.

  זוהר חסן
  בעלים של סוכנות EVER4
  בשותפות עם BMC

  הוקמה ב2 ידיים ע"י זוהר חסן מנכ"ל הסוכנות ,
  אשר הגיע עם 8 שנות ניסיון מחברת ביטוח מובילה.|
  זוהר קיבל את הכלים והכישורים שמאפשרים לו לתת פתרונות , יחס ושירות אישי לקהל לקוחותיו.
  האג'נדה של הסוכנות ושל זוהר בפרט "יחסים בינאישיים לטווח הארוך עם קהל לקוחותיו".
  בשילוב כל זאת יודעת הסוכנות לתת פתרונות בכל הענפים הרלוונטיים בתחומי הביטוח והפיננסים .

  תפנית סוכנות לביטוח בע"מ
  בשותפות עם BMC.

  אליאנס סוכנות לביטוח בע"מ
  בשותפות של דימה שקלובסקי.

  סוכנות ביטוח אליאנס הוקמה בשנת 2014 על ידי דימה שקלובסקי, סוכן ביטוח המתמחה בייעוץ פיננסי ופנסיוני, לאחר שנרכשה תחת השם איביט מאיש הביטוח שי שדה (קבוצת שדה). בשנת 2020 שונה שם הסוכנות לאליאנס סוכנות לביטוח בע"מ.

  הבעלות על סוכנות הביטוח אליאנס מתחלקת בין שלושה שותפים:

  • ארנסט שטיינגהאוס
  • ואדים ז'ורוב
  • דימה שקלובסקי.

  אליאנס סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 2014 בתור סוכנות אמבולטורית, שהתמחתה בעיקר בביטוחי רכב, עסקים ודירה. בהמשך הסוכנות נכנסה לפעילות נוספת בתחום הפיננסים והבריאות, השקעות אלטרנטיביות  והחזרי מס ומיחזור משכנתא.

  כיום סוכנות אליאנס מונה עשרות לקוחות, פורטל ביטוחים גדול ומגוון פתרונות ייחודים בתחום הביטוח.

  הסוכנות שילמה תביעות למבוטחים בהיקף של כ 12 מיליון שקלים.

   

  אור גנון סוכנות לביטוח-בע"מ
  בבעלותו של אור גנון ,  אור החל את תפקידו בסוכנות לפני כ-7 שנים בתור מנהל קשרי לקוחות, במהלך הזמן אור למד את תחום הביטוח והוציא רישיון סוכן ביטוח, וכיום מנהל באופן עצמאי לקוחות אסטרטגים עסקיים של הסוכנות ושלו באופן פרטי. עם הזמן רכש מניות בסוכנות ביטוח תפנית – משותפת עם סוכנות BMC. אור מאמין בעבודה קשה, חריצות והתמדה, עובד סביב השעון ומנהל כ-1,600 לקוחות.